Cariere

Daca esti pasionat de Marketing Online, iti place sa optimizezi costurile, sa intelegi comportamentul utilizatorilor online, sa folosesti Google Analytics pentru a interpreta datele si a dezvolta noi strategii de crestere, atunci hai sa ne cunoastem.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa care revolutioneaza piata de Search din Romania, sa lucrezi pentru clienti si conturi care sa iti provoace skill-urile, atunci trimite-ne CV-ul tau la adresa daniel@moloso.ro.

Hai la noi in echipa si te vom ajuta sa te dezvolti, vei invata foarte multe trucuri si secrete pe care le aplicam pentru a aduce rezultate spectaculoase clientilor nostri.

Posturi disponibile:

2x Account Manager cu experienta in SEO si PPC

1x Specialist Google Adwords

1x Specialist SEO, 3+ ani experienta

1x Junior SEO Specialist

Business Relationship Manager
Candidatul ideal
  • Calitati extraordinare de comunicare
  • Sa fie organizat, determinat si pasionat in tot ceea ce - face
  • Sa dea dovada de seriozitate, punctualitate, responsabilitate, capacitate de gestionare optima a timpul- ui .
  • Sa fie punctual si intotdeauna sa respecte deadline-u- rile
  • Sa detina cunostinte solide de limba engleza scris si vorbi
Un (mare) plus
  • Certificare Google Adwords (Fundamentals) sau student OMA
Descrierea jobului
  • Mentinerea unei stranse legaturi cu clientii agentiei
  • Mentinerea unei stranse legaturi cu echipa tehnica
  • Raportarea rezultatelor in functie de necesitati
Oferim :
  • Un mediu de lucru relaxat si placut
  • Sediu intr-o zona centrala a Bucurestiului (Unirii)
  • Posibilitatea de a te dezvolta profesional alaturi de o echipa tanara
  • Un pachet salarial atractiv
Specialist PPC
  • Sa fie organizat, determinat si pasionat in tot ceea ce face
  • Sa dea dovada de seriozitate, punctualitate, responsabilitate, capacitate de gestionare optima a timpului .
  • Sa respecte intotdeauna deadline-urile
  • Sa detina cunostinte solide de limba engleza scris si vorbit
  • Certificare Atelierul Digital / Google Adwords Fundamentals
  • Certificare Google Analytics
  • Cunostinte Facebook Ads
  • Certificarile Google Adwords ( Search Adwords + Display + Mobile)
  • Cunostinte solide de Excel
  • Gestionarea, analizarea si optimizarea campaniilor Google AdWords existente pentru atingererea obiectivelor lunare
  • Analizarea competitiei, realizarea studiilor de cuvinte cheie si crearea de noi campanii AdWords / Facebook Ads
  • Dezvoltarea si implementarea strategiilor AdWords / Facebook Ads
  • Monitorizarea campaniilor astfel incat sa indeplinim rezultatele dorite
Oferim :
  • Training-uri interne saptamanale Google Adwords / Facebook Ads
  • Training-uri si cursuri specializate in fiecare semestru
  • Sediu intr-o zona centrala a Bucurestiului - Bulevardul Carol I ( biserica Armeneasca)